Kilka słów o nas...

Rozkminki powstały, by pomóc dzieciakom „rozkminić” czyli zrozumieć zjawiska, na które natrafiają na co dzień. Pokazujemy im, że nauka może być przyjemnością. Poprzez zabawę, gry, eksperymenty zachęcamy naszych słuchaczy do poznawania otaczającego ich świata.

Rozkminki to połączenie naszych pasji. Edukacja, dzieci, zabawa - łączymy wszystkie te elementy, wprawiając w ruch najdoskonalszą maszynę na świecie, jaką jest umysł młodego człowieka. Zarażamy dzieci miłością do nauki, pokazując ją z zupełnie nieznanej im strony.

W małych grupach dzieci uczą się pracować wspólnie, bez stresu czy niezdrowej rywalizacji. Otwieramy umysły na nietypowe problemy, wspomagając tym samym rozwój logicznego myślenia. Wykorzystujemy naturalny potencjał każdego młodego człowieka, zachęcając do poszukiwania własnych rozwiązań. U nas każdy uczeń jest ważny, każdy pomysł dobry, a każda minuta zajęć w pełni wykorzystana.

Zespół Rozkminek

Rozkminki to nie tylko miejsce. To przede wszystkim ludzie, ich pasje, ogromne zaangażowanie, motywacje. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy, niepowtarzalny.

Blanka Durka

Absolwentka Politechniki Warszawskiej, mama, charyzmatyczna kawoszka. Zamiłowanie do nauk ścisłych mam od małego, kiedy własnoręcznie rozkręcałam zabawki by ponownie je skręcić. Najpierw zajmowałam się przetwórstwem tworzyw sztucznych i materiałami biodegradowalnymi, ale mimo zamiłowania do tego tematu, zaczęłam szukać innej drogi rozwoju.

Moją drugą pasją są dzieci, dlatego pewnego dnia postanowiłam to połączyć. Zajęcia z najmłodszymi prowadzę od kilku lat. Pokazuję im, że matematyka i fizyka są wszędzie, dookoła nas. A na dodatek wcale nie są nudne (ani trudne)!

Rozkminki to dla mnie życiowy projekt, który współdzielę z bratnią duszą - Anią.

Ania Szustak

Pracą z młodymi ludźmi zajmuje się od zawsze. Jako dziesięciolatka organizowałam dzieciaki wokół idei sprzątania świata, zakładając Klub Zielonych Kangurów. Wszystkie popołudnia miałam wypełnione bieganiem z grupą koleżanek i kolegów, żeby wysprzątać okoliczne rowy. Po drodze było jeszcze harcerstwo, konie, joga.

Dzisiaj biegam do pobliskiego lasu kabackiego razem z moją trzyosobową drużyną - dwoma pełnymi energii synkami i ukochanym mężem. W ramach relaksu od ponad dziesięciu lat uczę francuskiego dzieci i dorosłych ciągle rozwijając i doskonaląc swój warsztat. Lubię ruch i dlatego razem z Blanką stworzyłam Rozkminki, miejsce, gdzie dużo się dzieje i gdzie czekają nas ciągle nowe wyzwania.

Karolina Buczek

Jestem absolwentką matematyki. Z dzieciakami pracuję od ponad dwóch lat, każde zajęcia to dla mnie nowe wyzwanie.

Swój wolny czas spędzam aktywnie jeżdżąc na wycieczki rowerowe i spacerując. Lubię czytać książki inne niż wszyscy oraz piec ciasta owocowe, jednak przekornie jeść najbardziej lubię sernik :)

W Rozkminkach zabieram dzieci w podróż do świata matematyki i robotyki.

Krzysztof Kacprzak

Jestem rozkminkowym fizykiem, na co dzień studiuję na Politechnice Warszawskiej.

Z dziećmi działam od ładnych paru lat. Początkowo było to harcerstwo, a później doszły korepetycje, biuro podróży, animacja.

Mój czas wolny zajmują gry strategiczne, książki fantasy i wędrówki po górach.

Uwielbiam odkrywać z dzieciakami reguły działania świata i przyrody, a zajęcia z fizyki są idealną okazją by zrozumieć i zachwycić się zjawiskami, które spotykamy wokół nas.

Tatiana Logoida

Piękny uśmiech który hipnotyzuje wszystkie dzieci.

Absolwentka wydziału reżyserii teatru lalek, obecnie studentka V roku reżyserii na Akademii Teatralnej w Warszawie. Lubi słońce, morze i podróże, które zawsze inspirują do kreatywnego działania. W jej obecności szary świat wyplenia się kolorem i radością.

Teatr, scena, aktor, lalka, muzyka oraz ciekawa literatura to świat, dzięki któremu rodzą się pomysły i rozwija się wyobraźnia.

Wśród wielu zainteresowań i pasji chce pokazać dzieciom, że w dzisiejszym świecie technologii można odnaleźć miejsce na bajkę i ożywienie przestrzeni i przedmiotów za pomocą własnej wyobraźni. Tatiana prowadzi w Rozkminkach najlepsze urodziny w mieście!

Magik Luk

Diabelnie zręczny i pioruńsko zabawny iluzjonista wciąż jeszcze młodego pokolenia. Swoje magiczne moce zawdzięcza pasji, wytrwałości oraz uderzeniu pioruna we wczesnej fazie dojrzewania. Uwielbiany przez publiczność i budzący grozę wśród przyjaciół, zmuszanych do oglądania wciąż nowych sztuczek. Pytany o to, jak działają jego czary odpowiada skromnie, że wystarczy para dłoni, wyjątkowa inteligencja i urok osobisty.

Sztuką uczciwego oszukiwania para się od ponad 10 lat. W tym czasie gościł na deskach teatrów, ekranach telewizorów, przy stolikach warszawskich restauracji. Uwielbiany także przez najmłodszą część publiczności, dla której regularnie występuje na imprezach urodzinowych.

Swoją pasją i doświadczeniem chętnie dzieli się w czasie warsztatów iluzji, na których uczy jak z małej sztuczki zrobić duży show. Spełnieniem jego dydaktycznych marzeń jest, kiedy w nauczonych trikach widzi osobowość swoich studentów.

Małgorzata Moskalewicz

Gosia Moskalewicz jest dyplomowaną aktorką - ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie na Wydziale Aktorskim otrzymując w 2010 roku tytuł Magistra Sztuki.

Uczestniczyła również w programie erasmus na Wydziale Ruchowym Institut del Teatre w Barcelonie, a po skończeniu studiów uczyła się dwa lata w La Central de Cine oraz Theatre For The People w Madrycie. Jest stypendystką Fundacji Sapere Auso za szczególne osiągnięcia artystyczne. Jej największą pasją jest taniec, który praktykuje od 7 roku życia.

W ciągu swojej 20-letniej praktyki tanecznej otarła się o wiele stylów tańca - od klasycznego po nowoczesny. Obecnie prowadzi całoroczne warsztaty flamenco w Bielańskim Ośrodku Kultury, jest także lektorką języka hiszpańskiego. Swoją pasję do kultury hiszpańskiej przekazuje uczniom małym i dużym z wielkim powodzeniem.

Tegoroczna absolwentka studiów podyplomowych z logopedii na Uniwersytecie SWPS.

Suzanna Zhurilova

Szalona programistka, na którą zawsze można liczyć. Z pochodzenia Rosjanka, biegle włada językiem polskim.

W Rozkminkach prowadzi zajęcia z matematyki, programowania i robotyki. W weekendy zamienia się w odjechaną animatorkę i prowadzi nasze czadowe urodziny. Po prostu - człowiek orkiestra.

Adam Prygiel

W Rozkminkach pojawił się, żeby szerzyć miłość do matematyki. Poza pracą u nas aktywnie działa w harcerstwie oraz studiuje ekonomię.

Jego pasją są dzieci, pilnie szkoli się w różnych aspektach pracy z nimi. Obecny system edukacji go nie zadowala, dlatego szuka innych dróg i możliwości. Człowiek, którego motto brzmi "think out of the box".

Dawid Alberski

Dawid to człowiek czynu. Jego żywioł to las, góry, natura. Rzeźbi w drewnie, robi kajaki, organizuje wyprawy surwiwalowe, a do tego studiuje ekonomię. W harcerstwie działa od parunastu lat, z sukcesami prowadzi drużynę dość sporych już facetów.

Na pokładzie Rozkminek jest odpowiedzialny za zajęcia z matematyki oraz animacje urodzinowe. Czasami, późnym wieczorem zamienia się w psotnego chochlika, zapewniając dzieciom atrakcje na nocowankach.

Katarzyna Nalewczyńska

Kasia to kobieta o dwóch twarzach: rządzi studentami i samorządem jednej z warszawskich uczelni, a po godzinach zamienia się w umorusanego surwiwalowca przedzierającego się przez leśne chaszcze.

Prowadzi u nas zajęcia z matematyki, doskonale radząc sobie zarówno z małymi dziećmi, jak i nieco starszymi. Królowa nauk nie ma przed nią tajemnic.

Dlaczego my?

U nas każdy uczeń jest ważny, każdy pomysł dobry, a każda minuta zajęć w pełni wykorzystana poprzez fantastyczną zabawę połączoną z nowoczesną formą zajęć.

Czekamy na Ciebie

Zapisz swoje dziecko na zajęcia jeszcze dziś!

Zapisz się!