Plan zajęć

 

Wawer

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela
  • Dzień  

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień  

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 1

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 5-7 lat)


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-7 lat

    17:00 - 18:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 8-10 lat)


    Godzina:

    18:00–19:00

    8-10 lat

    18:00 - 19:00

  • Dzień 2

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-10 lat


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-10 lat

    17:00 - 18:00

    Programowanie w Scratch'u (dzieci 8-12 lat) stacjonarnie lub on-line


    Godzina:

    18:00–19:00

    8-12 lat

    18:00 - 19:00

  • Dzień 3

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 4

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 5-7 lat)


    Godzina:

    10:00–11:00

    5-7 lat

    10:00 - 11:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-10 lat


    Godzina:

    10:00–11:00

    5-10 lat

    10:00 - 11:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 8-10 lat)


    Godzina:

    11:00–12:00

    8-10 lat

    11:00 - 12:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 10+


    Godzina:

    11:00–12:00

    10+ lat

    11:00 - 12:00

    Programowanie w Scratch'u (dzieci 8-12 lat) stacjonarnie


    Godzina:

    12:00–13:00

    8-12 lat

    12:00 - 13:00

    Roboty SUMO (dzieci 8-12 lat) godz 12-14


    Godzina:

    12:00–14:00

    8-12 lat

    12:00 - 14:00

    URODZINY


    Godzina:

    13:00–15:00

    URODZINY

    13:30 - 15:30

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

    URODZINY

    17:00 - 19:00

  • Dzień 5

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    URODZINY


    Godzina:

    10:00–12:00

    URODZINY

    10:00 - 12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    URODZINY


    Godzina:

    13:00–15:00

    URODZINY

    13:30 - 15:30

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

    URODZINY

    17:00 - 19:00

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela
  • Dzień 6

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 7

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 8

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 5-7 lat)


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-7 lat

    17:00 - 18:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 8-10 lat)


    Godzina:

    18:00–19:00

    8-10 lat

    18:00 - 19:00

  • Dzień 9

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-10 lat


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-10 lat

    17:00 - 18:00

    Programowanie w Scratch'u (dzieci 8-12 lat) stacjonarnie lub on-line


    Godzina:

    18:00–19:00

    8-12 lat

    18:00 - 19:00

  • Dzień 10

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 11

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 5-7 lat)


    Godzina:

    10:00–11:00

    5-7 lat

    10:00 - 11:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-10 lat


    Godzina:

    10:00–11:00

    5-10 lat

    10:00 - 11:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 8-10 lat)


    Godzina:

    11:00–12:00

    8-10 lat

    11:00 - 12:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 10+


    Godzina:

    11:00–12:00

    10+ lat

    11:00 - 12:00

    Programowanie w Scratch'u (dzieci 8-12 lat) stacjonarnie


    Godzina:

    12:00–13:00

    8-12 lat

    12:00 - 13:00

    Roboty SUMO (dzieci 8-12 lat) godz 12-14


    Godzina:

    12:00–14:00

    8-12 lat

    12:00 - 14:00

    URODZINY


    Godzina:

    13:00–15:00

    URODZINY

    13:30 - 15:30

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

    URODZINY

    17:00 - 19:00

  • Dzień 12

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    URODZINY


    Godzina:

    10:00–12:00

    URODZINY

    10:00 - 12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    URODZINY


    Godzina:

    13:00–15:00

    URODZINY

    13:30 - 15:30

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

    URODZINY

    17:00 - 19:00

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela
  • Dzień 13

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 14

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 15

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 5-7 lat)


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-7 lat

    17:00 - 18:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 8-10 lat)


    Godzina:

    18:00–19:00

    8-10 lat

    18:00 - 19:00

  • Dzień 16

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-10 lat


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-10 lat

    17:00 - 18:00

    Programowanie w Scratch'u (dzieci 8-12 lat) stacjonarnie lub on-line


    Godzina:

    18:00–19:00

    8-12 lat

    18:00 - 19:00

  • Dzień 17

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 18

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 5-7 lat)


    Godzina:

    10:00–11:00

    5-7 lat

    10:00 - 11:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-10 lat


    Godzina:

    10:00–11:00

    5-10 lat

    10:00 - 11:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 8-10 lat)


    Godzina:

    11:00–12:00

    8-10 lat

    11:00 - 12:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 10+


    Godzina:

    11:00–12:00

    10+ lat

    11:00 - 12:00

    Programowanie w Scratch'u (dzieci 8-12 lat) stacjonarnie


    Godzina:

    12:00–13:00

    8-12 lat

    12:00 - 13:00

    Roboty SUMO (dzieci 8-12 lat) godz 12-14


    Godzina:

    12:00–14:00

    8-12 lat

    12:00 - 14:00

    URODZINY


    Godzina:

    13:00–15:00

    URODZINY

    13:30 - 15:30

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

    URODZINY

    17:00 - 19:00

  • Dzień 19

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    URODZINY


    Godzina:

    10:00–12:00

    URODZINY

    10:00 - 12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    URODZINY


    Godzina:

    13:00–15:00

    URODZINY

    13:30 - 15:30

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

    URODZINY

    17:00 - 19:00

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela
  • Dzień 20

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 21

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 22

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 5-7 lat)


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-7 lat

    17:00 - 18:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 8-10 lat)


    Godzina:

    18:00–19:00

    8-10 lat

    18:00 - 19:00

  • Dzień 23

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-10 lat


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-10 lat

    17:00 - 18:00

    Programowanie w Scratch'u (dzieci 8-12 lat) stacjonarnie lub on-line


    Godzina:

    18:00–19:00

    8-12 lat

    18:00 - 19:00

  • Dzień 24

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 25

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 5-7 lat)


    Godzina:

    10:00–11:00

    5-7 lat

    10:00 - 11:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-10 lat


    Godzina:

    10:00–11:00

    5-10 lat

    10:00 - 11:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 8-10 lat)


    Godzina:

    11:00–12:00

    8-10 lat

    11:00 - 12:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 10+


    Godzina:

    11:00–12:00

    10+ lat

    11:00 - 12:00

    Programowanie w Scratch'u (dzieci 8-12 lat) stacjonarnie


    Godzina:

    12:00–13:00

    8-12 lat

    12:00 - 13:00

    Roboty SUMO (dzieci 8-12 lat) godz 12-14


    Godzina:

    12:00–14:00

    8-12 lat

    12:00 - 14:00

    URODZINY


    Godzina:

    13:00–15:00

    URODZINY

    13:30 - 15:30

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

    URODZINY

    17:00 - 19:00

  • Dzień 26

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    URODZINY


    Godzina:

    10:00–12:00

    URODZINY

    10:00 - 12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    URODZINY


    Godzina:

    13:00–15:00

    URODZINY

    13:30 - 15:30

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

    URODZINY

    17:00 - 19:00

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela
  • Dzień 27

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 28

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 29

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 5-7 lat)


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-7 lat

    17:00 - 18:00

    Robotyka Lego WeDo (dzieci 8-10 lat)


    Godzina:

    18:00–19:00

    8-10 lat

    18:00 - 19:00

  • Dzień 30

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-10 lat


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-10 lat

    17:00 - 18:00

    Programowanie w Scratch'u (dzieci 8-12 lat) stacjonarnie lub on-line


    Godzina:

    18:00–19:00

    8-12 lat

    18:00 - 19:00

  • Dzień  

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień  

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień  

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00