Plan zajęć

 

Mokotów

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela
  • Dzień  

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień  

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 1

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 2

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Programowanie z Ozikiem (dzieci 3-4 lata)


    Godzina:

    17:00–18:00

    dzieci 3-4 lata

    17:30 - 18:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-9 lat


    Godzina:

    17:00–18:00

    dzieci 5-9 lat

    Programowanie w Scratch'u (grupa)


    Godzina:

    18:00–19:00

    (grupa)

    Robotyka Lego WeDo


    Godzina:

    18:00–19:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 10+


    Godzina:

    18:00–19:00

    dzieci 10+

    18:30 - 19:30

  • Dzień 3

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 4

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Matematyczne Rozkminki 5,6-latki


    Godzina:

    09:00–10:00

    5-6 lat

    09:30 - 10:15

    Matematyka kl. 3


    Godzina:

    09:00–10:00

    klasa 3

     

    Fizyczne Rozkminki 5-10 lat


    Godzina:

    09:00–10:00

    dzieci 5-10 lat

    9:30 - 10:30

    Matematyka kl. 1 i 2


    Godzina:

    10:00–11:00

    1 i 2 klasa

    Robotyka Lego WeDo


    Godzina:

    10:00–11:00

    Matematyka kl. 4


    Godzina:

    11:00–12:00

    klasa 4

    11:30 - 12:30

    Programowanie w Scratch'u (8-12 lat)


    Godzina:

    11:00–12:00

    (grupa)

    11:30 - 12:30

    Roboty SUMO (dzieci 8-12 lat) godz 11-13


    Godzina:

    11:00–13:00

    dzieci 8-12 lat

    Matematyczne Rozkminki 3,4-latki


    Godzina:

    11:00–11:40

    3-4 lat

    URODZINY


    Godzina:

    14:00–16:00

    14:00 - 16:00

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

  • Dzień 5

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    URODZINY


    Godzina:

    11:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    URODZINY


    Godzina:

    14:00–16:00

    14:00 -16:00

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela
  • Dzień 6

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Matematyczne Rozkminki 3-latki


    Godzina:

    16:00–16:30

    3-latki

    16:00 - 16:30

     

    Matematyka kl. 5 ON-LINE


    Godzina:

    16:00–17:00

    klasa 5

    ON-LINE

    Matematyczne Rozkminki 4-latki


    Godzina:

    16:00–17:00

    4-latki

    16:55 - 17:40

    Matematyczne Rozkminki 5,6-latki


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-6 lat

    17:50 - 18:30

     

    Matematyka kl. 3


    Godzina:

    18:00–19:00

    kl.3

  • Dzień 7

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Arytmetyka mentalna


    Godzina:

    16:00–17:00

    Arytmetyka mentalna


    Godzina:

    17:00–18:00

    Pusty termin


    Godzina:

  • Dzień 8

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

  • Dzień 9

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Programowanie z Ozikiem (dzieci 3-4 lata)


    Godzina:

    17:00–18:00

    dzieci 3-4 lata

    17:30 - 18:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-9 lat


    Godzina:

    17:00–18:00

    dzieci 5-9 lat

    Programowanie w Scratch'u (grupa)


    Godzina:

    18:00–19:00

    (grupa)

    Robotyka Lego WeDo


    Godzina:

    18:00–19:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 10+


    Godzina:

    18:00–19:00

    dzieci 10+

    18:30 - 19:30

  • Dzień 10

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 11

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Matematyczne Rozkminki 5,6-latki


    Godzina:

    09:00–10:00

    5-6 lat

    09:30 - 10:15

    Matematyka kl. 3


    Godzina:

    09:00–10:00

    klasa 3

     

    Fizyczne Rozkminki 5-10 lat


    Godzina:

    09:00–10:00

    dzieci 5-10 lat

    9:30 - 10:30

    Matematyka kl. 1 i 2


    Godzina:

    10:00–11:00

    1 i 2 klasa

    Robotyka Lego WeDo


    Godzina:

    10:00–11:00

    Matematyka kl. 4


    Godzina:

    11:00–12:00

    klasa 4

    11:30 - 12:30

    Programowanie w Scratch'u (8-12 lat)


    Godzina:

    11:00–12:00

    (grupa)

    11:30 - 12:30

    Roboty SUMO (dzieci 8-12 lat) godz 11-13


    Godzina:

    11:00–13:00

    dzieci 8-12 lat

    Matematyczne Rozkminki 3,4-latki


    Godzina:

    11:00–11:40

    3-4 lat

    URODZINY


    Godzina:

    14:00–16:00

    14:00 - 16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

  • Dzień 12

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    URODZINY


    Godzina:

    11:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    URODZINY


    Godzina:

    14:00–16:00

    14:00 -16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela
  • Dzień 13

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Matematyczne Rozkminki 3-latki


    Godzina:

    16:00–16:30

    3-latki

    16:00 - 16:30

     

    Matematyka kl. 5 ON-LINE


    Godzina:

    16:00–17:00

    klasa 5

    ON-LINE

    Matematyczne Rozkminki 4-latki


    Godzina:

    16:00–17:00

    4-latki

    16:55 - 17:40

    Matematyczne Rozkminki 5,6-latki


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-6 lat

    17:50 - 18:30

     

    Pusty termin


    Godzina:

    Matematyka kl. 3


    Godzina:

    18:00–19:00

    kl.3

  • Dzień 14

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Arytmetyka mentalna


    Godzina:

    16:00–17:00

    Arytmetyka mentalna


    Godzina:

    17:00–18:00

    Pusty termin


    Godzina:

  • Dzień 15

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 16

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Programowanie z Ozikiem (dzieci 3-4 lata)


    Godzina:

    17:00–18:00

    dzieci 3-4 lata

    17:30 - 18:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-9 lat


    Godzina:

    17:00–18:00

    dzieci 5-9 lat

    Programowanie w Scratch'u (grupa)


    Godzina:

    18:00–19:00

    (grupa)

    Robotyka Lego WeDo


    Godzina:

    18:00–19:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 10+


    Godzina:

    18:00–19:00

    dzieci 10+

    18:30 - 19:30

  • Dzień 17

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 18

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Matematyczne Rozkminki 5,6-latki


    Godzina:

    09:00–10:00

    5-6 lat

    09:30 - 10:15

    Matematyka kl. 3


    Godzina:

    09:00–10:00

    klasa 3

     

    Fizyczne Rozkminki 5-10 lat


    Godzina:

    09:00–10:00

    dzieci 5-10 lat

    9:30 - 10:30

    Matematyka kl. 1 i 2


    Godzina:

    10:00–11:00

    1 i 2 klasa

    Robotyka Lego WeDo


    Godzina:

    10:00–11:00

    Matematyka kl. 4


    Godzina:

    11:00–12:00

    klasa 4

    11:30 - 12:30

    Programowanie w Scratch'u (8-12 lat)


    Godzina:

    11:00–12:00

    (grupa)

    11:30 - 12:30

    Roboty SUMO (dzieci 8-12 lat) godz 11-13


    Godzina:

    11:00–13:00

    dzieci 8-12 lat

    Matematyczne Rozkminki 3,4-latki


    Godzina:

    11:00–11:40

    3-4 lat

    URODZINY


    Godzina:

    14:00–16:00

    14:00 - 16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

  • Dzień 19

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    URODZINY


    Godzina:

    11:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    URODZINY


    Godzina:

    14:00–16:00

    14:00 -16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela
  • Dzień 20

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Matematyczne Rozkminki 3-latki


    Godzina:

    16:00–16:30

    3-latki

    16:00 - 16:30

     

    Matematyka kl. 5 ON-LINE


    Godzina:

    16:00–17:00

    klasa 5

    ON-LINE

    Matematyczne Rozkminki 4-latki


    Godzina:

    16:00–17:00

    4-latki

    16:55 - 17:40

    Matematyczne Rozkminki 5,6-latki


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-6 lat

    17:50 - 18:30

     

    Pusty termin


    Godzina:

    Matematyka kl. 3


    Godzina:

    18:00–19:00

    kl.3

  • Dzień 21

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Arytmetyka mentalna


    Godzina:

    16:00–17:00

    Arytmetyka mentalna


    Godzina:

    17:00–18:00

    Pusty termin


    Godzina:

  • Dzień 22

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 23

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Programowanie z Ozikiem (dzieci 3-4 lata)


    Godzina:

    17:00–18:00

    dzieci 3-4 lata

    17:30 - 18:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-9 lat


    Godzina:

    17:00–18:00

    dzieci 5-9 lat

    Programowanie w Scratch'u (grupa)


    Godzina:

    18:00–19:00

    (grupa)

    Robotyka Lego WeDo


    Godzina:

    18:00–19:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 10+


    Godzina:

    18:00–19:00

    dzieci 10+

    18:30 - 19:30

  • Dzień 24

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 25

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Matematyczne Rozkminki 5,6-latki


    Godzina:

    09:00–10:00

    5-6 lat

    09:30 - 10:15

    Matematyka kl. 3


    Godzina:

    09:00–10:00

    klasa 3

     

    Fizyczne Rozkminki 5-10 lat


    Godzina:

    09:00–10:00

    dzieci 5-10 lat

    9:30 - 10:30

    Matematyka kl. 1 i 2


    Godzina:

    10:00–11:00

    1 i 2 klasa

    Robotyka Lego WeDo


    Godzina:

    10:00–11:00

    Matematyka kl. 4


    Godzina:

    11:00–12:00

    klasa 4

    11:30 - 12:30

    Programowanie w Scratch'u (8-12 lat)


    Godzina:

    11:00–12:00

    (grupa)

    11:30 - 12:30

    Roboty SUMO (dzieci 8-12 lat) godz 11-13


    Godzina:

    11:00–13:00

    dzieci 8-12 lat

    Matematyczne Rozkminki 3,4-latki


    Godzina:

    11:00–11:40

    3-4 lat

    URODZINY


    Godzina:

    14:00–16:00

    14:00 - 16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

  • Dzień 26

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    URODZINY


    Godzina:

    11:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    URODZINY


    Godzina:

    14:00–16:00

    14:00 -16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    URODZINY


    Godzina:

    17:00–19:00

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela
  • Dzień 27

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Matematyczne Rozkminki 3-latki


    Godzina:

    16:00–16:30

    3-latki

    16:00 - 16:30

     

    Matematyka kl. 5 ON-LINE


    Godzina:

    16:00–17:00

    klasa 5

    ON-LINE

    Matematyczne Rozkminki 4-latki


    Godzina:

    16:00–17:00

    4-latki

    16:55 - 17:40

    Matematyczne Rozkminki 5,6-latki


    Godzina:

    17:00–18:00

    5-6 lat

    17:50 - 18:30

     

    Pusty termin


    Godzina:

    Matematyka kl. 3


    Godzina:

    18:00–19:00

    kl.3

  • Dzień 28

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    10:00–11:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    12:00–13:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Arytmetyka mentalna


    Godzina:

    16:00–17:00

    Arytmetyka mentalna


    Godzina:

    17:00–18:00

    Pusty termin


    Godzina:

  • Dzień 29

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień 30

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

    Pusty termin


    Godzina:

    09:00–10:00

    Pusty termin


    Godzina:

    11:00–12:00

    Pusty termin


    Godzina:

    13:00–14:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    14:00–15:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    15:00–16:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Pusty termin


    Godzina:

    16:00–17:00

    Programowanie z Ozikiem (dzieci 3-4 lata)


    Godzina:

    17:00–18:00

    dzieci 3-4 lata

    17:30 - 18:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 5-9 lat


    Godzina:

    17:00–18:00

    dzieci 5-9 lat

    Programowanie w Scratch'u (grupa)


    Godzina:

    18:00–19:00

    (grupa)

    Robotyka Lego WeDo


    Godzina:

    18:00–19:00

    Fizyczne Rozkminki, dzieci 10+


    Godzina:

    18:00–19:00

    dzieci 10+

    18:30 - 19:30

  • Dzień  

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień  

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00

  • Dzień  

    09:00

    10:00

    11:00

    12:00

    13:00

    14:00

    15:00

    16:00

    17:00

    18:00

    19:00

    20:00