ROZKMINKOWE BOXY! Matbox, fizbox i chembox w przedsprzedaży

utworzono: 20 listopad 2020

Już od kilku miesięcy rozkminiamy, jak prowadzić dobre i ciekawe zajęcia online dla dzieci. Idzie nam dobrze, ale sami wiecie, jak jest ostatnio takim firmom jak nasza. Eh, łatwo już było… Nie poddajemy się jednak.

Święta są dla nas okazją, aby dać Wam coś dobrego, kreatywnego i ciekawego dla Waszych dzieci, co im pozwoli oderwać się od ekranów i od Was (same jesteśmy mamami i wiemy, jak jest ). Dla nas natomiast będzie to wielki prezent od Was, który pozwoli Wam na wytchnienie, a nam na przetrwanie .

Przedstawiamy Wam nasze BOXY! Mamy trzy rodzaje takich: MATbox , CHEMbox , FIZbox .
 

Matbox jest pełen matematycznych łamigłówek, figur geometrycznych, klocków matematycznych, gier, liczmanów, kart i kart pracy! Do tego dokładamy instrukcję jak to wszystko wykorzystać, propozycje zabaw oraz filmik instruktażowy na YouTube. Zawartość tego boxa jest wielorazowa, możecie ciągle wracać do tych pomocy i bawić się nimi na nowo!

Chembox jest pełen różnych substancji w stanie stałym i ciekłym, odczynników, przyrządów i akcesoriów. Do tego dokładamy instrukcję jak to wszystko wykorzystać, propozycje zabaw oraz filmik instruktażowy na YouTube.
Część rzeczy zawartych w chemboxie jest wielorazowa, a część jednorazowego użytku. Na bazie naszego chemicznego pudła możecie zrobić co najmniej 7 różnych eksperymentów!

Fizbox jest wypełniony obwodami i przewodami, żarówkami, bateriami, magnesami, jest tam silniczek, siatka dyfrakcyjna oraz różne substancje i artykuły techniczne. Do tego dokładamy instrukcję jak to wszystko wykorzystać, przebieg każdego z eksperymentów oraz filmik instruktażowy na YouTube. Zawartość tego boxa jest wielorazowa, możecie ciągle wracać do tych doświadczeń i bawić się nimi na nowo! Na bazie naszego fizycznego pudła możecie zrobić co najmniej 7 różnych eksperymentów!


Zapraszamy do PREORDERÓW, do 25.11 cena BOXA to 89 zł (od 26.11 cena to 99zł).

Koszty przesyłek:
paczkomat 12zł
paczka w Ruchu 8zł
odbiór osobisty w Rozkminkach na Mokotowie lub w Wawrze 0zł


BOXY są zapakowane w kartonowe pudełko i są wielorazowego użytku - bardzo EKO

Zamówienia składamy tu: https://forms.gle/oYLPeu4XCw5V2PKM7
Pierwsze wysyłki wystartują już 30.11.

  • Doceń i poleć nas:

Ostatnie wpisy

Wielkie Otwarcie Rozkminek!

Nareszcie otwieramy nasze drzwi dla Was! 9 września, w sobotę, o godz. 10 zapraszamy Was do naszego wychuchanego,...

Więcej

Tydzień bezpłatnych zajęć pokazowych

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe w Rozkminkach! Od 10 do 16 września macie niepowtarzalną okazję...

Więcej

Czekamy na Ciebie

Zapisz swoje dziecko na zajęcia jeszcze dziś!

Zapisz się!